22 червня 2016 Опубліковано в Світові новини

Партнерська програма отримання TerraSAR-X знімків від Airbus Defense and Space

Airbus Defense and Space і 3v Geomatics Inc. (3v Geomatics) підписали багаторічну угоду, яка забезпечить 3V Geomatics радіолокаційними знімками, отриманими супутниками з синтетичною апертурою (SAR) TerraSAR-X і TanDEM-X. Обидва датчика забезпечують доступ до зображення з просторовим розрізненням від 25 см до 40 м, неперевершена геометрична точність в поєднанні з унікальною здатністю отримувати дані в будь-якій точці світу, незалежно від погодних умов.

Surface movement monitoring in beijing with terrasar-x

Багаторічна угода забезпечить 3V Geomatics  можливістю використовувати як унікальний архів радіолокаційних зображень, так і ряд нових зображень отриманих TerraSAR-X і TanDEM-X. Як провідний постачальник інтерферометричних SAR послуг моніторингу, 3v Geomatics  має великий технічний досвід у наданні точної інформації виявлення змін, поверхневих рухів, які є результатом нафтової, газової та гірничодобувної діяльності або являють собою можливі загрози для структурної цілісності інфраструктури.

TerraSAR-X та TanDEM-X спеціально оптимізовані для задоволення потреб користувачів по всьому світу, які потребують легко доступні, високоякісні та точні дані спостереження Землі - незалежно від освітлення і погодних умов. Airbus і оборонний має ексклюзивні комерційні права на поширення даних двох супутників. 

Оригінальний текст новини за посиланням.