18 липня 2016 Опубліковано в Світові новини

DigitalGlobe представляє супутник нового покоління

Зі своїм новим супутником DigitalGlobe зможе прив'язати зображення зняте на висоті 400 миль, на швидкості 17000 миль в годину.

Dr.Walter Scott, засновник і технічний директор компанії DigitalGlobe, приклав зусилля до завершення підготовки WorldView 4. Всі компоненти розраховані на живлення від сонячних батарей на базовому блоці. WorldView використовує стандартний базовий-пристрій від Lockheed Martin, щоб скоротити витрати і використовує користувацький адаптер для підключення оптики.

WorldView 4 дуже схожий за своїми характеристиками до WorldView 3, попереднього супутника компанії. В даний час Уряд Сполучених Штатів має пріоритетний доступ до WorldView 3, але не заплатив за пріоритетний доступ до нового супутника. Це відкриває додаткові можливості для залучення візуалізації в приватному секторі. Другий потужний супутник дозволить WorldView 3 витрачати менше часу на передачу знімків. Що призведе до збільшення періоду часу проведення зйомки для обох супутників.

Досить ймовірно, що ви вже бачили технологію DigitalGlobe раніше. Велика частина супутникових знімків в Google Maps і Google Earth надані компанією.

Такі компанії, як Facebook використовували технологію DigitalGlobe, щоб визначити сільські населені пункти для дооснащення віддаленого доступу в Інтернет. Інші області застосування включають краудсорсингові дослідження на Malaysia Airlines Flight 370, дослідження в сучасному судноплавстві, а також виявлення зон вирубки лісу.

Уряд США обмежує чіткість супутників зображень для комерційного використання для захисту національної безпеки. Сам уряд має додаткову потужність в його розпорядженні при візуалізації для забезпечення національної безпеки. У рейді затримання Усами бен Ладена, уряду США вдалося використати аналогічні супутники для виробництва якісної наземної розвідки.

WorldView 4 буде запущений з United Launch Alliance ракетою Atlas 5 з бази ВПС Ванденберг 15 вересня 2016 року. До запуску, супутник буде транспортуватися на 250 миль на південь до бази від його поточної позиції в університетському містечку Саннівейл корпорації Lockheed Martin.

Ось три з найкрутіших штуковин на WorldView 4:

Стар-трекери

WorldView взяв сторінки з древніх записів моряків при створенні власного внутрішнього розташування системи інформування супутника. Два стар-трекери прикріплені до сторони супутника для спостереження за зірками щоб визначити своє місцезнаходження. Вони захищені від зовнішнього світу спеціальною чорною лінзою.

Крихітні вирівнювачі

Незважаючи на свої розміри, WorldView 4 легкий. Супутник важить приблизно стільки ж, як і пікап. Крихітні вирівнювачі допомагають позиціонувати його на місце і керуючий гіроскоп допомагає розташувати оптику тільки під прямим кутом.

Система зв'язку

Система зв'язку висить на стрілі, яка обертається незалежно від іншої частини супутника. Антена може вказувати в будь-якому напрямку, незалежно від орієнтації супутника. Ось як WorldView 4 може захопити зображення у Флориді і як і раніше передати його назад до Вашингтона, округ Колумбія.