22 червня 2016 Опубліковано в Світові новини

DigitalGlobe покращує можливості моніторингу та ревізиту, окільки WorldView-1 завершив перехід на післяобідню орбіту

DigitalGlobe, Inc. (NYSE: DGI), світовий лідер в області цифрової зйомки Землі та інформації про нашу мінливу планету, оголосив про перехід свого супутника WorldView-1, який завершив запланований 18-місячний перехід від ранкової до післяобідньої орбіті, покращуючи здатність виявляти, бачити і розуміти зміни, які відбуваються на нашій планеті протягом одного дня.

WorldView-1 тепер проходить прямо над  Землею приблизно о 1:30 дня за місцевим часом. Завдяки великому телескопу і складні технології позиціонування, супутник переміщується на сотні миль на схід або захід від своєї позиції, захопивши територію в декількох часових поясах. З трьох інших високоточних супутників сімейства DigitalGlobe високої роздільної здатності на ранкових орбітах , тепер клієнти можуть побачити Землю в будь-який час між 9 ранку і 3 години дня за місцевим часом, удвічі збільшивши попереднє вікно щоденного доступу. DigitalGlobe сприятиме подальшому зміцненню своїх можливостей по збору даних посеред дня, з запланованим в середині вересня запуском супутника WorldView-4 з ранковою орбітою.

«Розширене сімейство DigitalGlobe є унікальною гнучкою системою здатною відповідати глобальним картувальним вимогам клієнтів, а також новим вимогам додатків для моніторингу з частим повторенням зйомки," сказав Тім Хаскал, головний операційний директор і EVP DigitalGlobe . "З розширеною кількістю часу зйомки Землі кожного дня, наші клієнти тепер мають ще більшу здатність приймати рішення з упевненістю."