27 червня 2016

DigitalGlobe і Esri оголосили про нове довгострокове партнерство для розширення World Imagery Map

WESTMINSTER, Colo.--(BUSINESS WIRE)--DigitalGlobe, Inc. (NYSE: DGI), світовий лідер в області отримання зображення Землі та інформації про нашу мінливу планету, оголосив про підписання угоди, що зробити більш сучасні супутникові знімки всього світу доступними для користувачів продуктів сімейства ArcGIS від ESRI.

 DigitalGlobe і Esri оголосили про нове довгострокове партнерство для розширення World Imagery Map

Нове довгострокове партнерство з Esri покращить World Imagery Map і надасть користувачам ArcGIS Online та ArcGIS Data Appliance доступ до поточних і повних мозаїк супутникових знімків високого дозволу. World Imagery Map є основою уявлення Esri про зв'язок людей з картами, даними і додатками через географічні інформаційні системи. Багаторічні підписки Basemap DigitalGlobe’s Basemap +Vivid and Basemap +Metro продукти, будуть оновлюватися останніми даними протягом всього терміну дії договору. Нові зображення почнуть надходити до World Imagery Map пізніше цього року.

Крім того, обидві компанії будуть працювати разом протягом найближчих місяців, щоб досліджувати нові способи підключення Esri ArcGIS Online до платформи DigitalGlobe’s Geospatial Big Data, GBDX, що дозволяє користувачам виконувати передову аналітику в масштабі 15-річної бібліотеки зображень для вирішення складних завдань.

"Зараз глобальна база користувачів Esri може створювати ще більш потужні і ефективні продукти, які дозволяють рішення, які будуть зроблені з упевненістю і поліпшать наше колективне розуміння світу," сказав Джеффрі Р. Тарр, президент і головний виконавчий директор DigitalGlobe.

"Ми задоволені співпрацею з DigitalGlobe і з нетерпінням чекаємо довгострокового партнерства", сказав Джек Данджермонд, президент і засновник Esri. "Їх чудова якість зображень принесе користь Esri і нашим користувачам."