IDL

IDL є точною науковою мовою програмування, яка використовується в рамках різних дисциплін для створення значимих візуалізацій зі складних чисельних даних.

 

Від невеликих програм аналітичного масштабу до широко розгорнутих додатків, IDL забезпечує всеосяжне обчислювальне середовище, необхідне для ефективного отримання інформації з ваших даних.

Дізнайтеся, що в ваших даних

IDL 8 має значні поліпшення для спрощення аналізу і візуалізації даних. Нові графічні функції є більш потужними, що дозволяє створювати динамічні, презентаційного якості, візуальні представлення даних для відображення і публікації. Крім того, ядро мови програмування IDL тепер простіше у використанні, так що ви можете створювати програми і додатки швидше, ніж будь-коли раніше. І, середовище програмування IDL 8  було спрощене, так що стало легше створювати невеликі програми і великомасштабні додатки.

Нова графічна система для візуалізації даних

Для того, щоб краще зрозуміти ваші складні чисельні і статистичні дані, вам потрібен інструмент програмування, який дозволяє легко робити значимі, складні візуалізації ваших даних. Графічні функції IDL представлені в IDL 8 поєднують в собі переваги популярних, візуально привабливих об'єктів графіки з простотою програмування прямих графіків, що дає вам можливість швидко отримувати результати презентаційного якості.

Якщо ви створюєте 2-вимірні ділянки, графіки, карти, і відображаєте зображення або складніші, інтерактивні 3-вимірні представлення, IDL 8 дозволяє швидко зробити на льоту коригування окремих графічних елементів без перепрограмування або регенерації всієї вашої візуалізації. Ці інтерактивні і динамічні нові можливості дозволять вам заощадити час і зусилля, дозволяючи виробляти  продукцію високої якість, яка вам необхідна.

Графіка IDL включає в себе:

 • Нові функції для графіків, поверхонь, контурів, зображень, карт і багато іншого
 • Можливість ввести мультибайтні символи (китайські, японські і корейські) в текстові примітки IDL графіків
 • Програмована здатність створювати і змінювати візуалізації з інтуїтивним синтаксисом
 • Покращені інструменти картування, які включають кращу символіку і розрізненність
 • Можливість інтерактивно маніпулювати і змінювати властивості візуалізації
 • Зміна розміру графічних вікон, які автоматично масштабують візуалізацію
 • Легкий у роботі з кольорами, стилями ліній, символів і анотації, включаючи TeX-форматування, як для математичних так і грецьких символів
 • Простий програмний або інтерактивний висновок в різних стандартних форматах; наприклад, PNG, TIFF, JPEG, GIF, EPS і PDF

Мова IDL 8  забезпечує графічну систему IDL дозволяючи легко створювати динамічні графічні візуалізації, починаючи від 2-х мірних графіків, графів, карт і графічних дисплеїв для складних інтерактивних 3-вимірних представлень. Тут IDL-код був використаний для візуалізації 3-вимірної ділянки поверхні  поліномами Лагранжа.

Розширена та покращена мова програмування

IDL завжди був популярним вибором серед вчених і розробників додатків, тому що він легко вчитися, він легкий у використанні, і вимагає меншої кількості рядків коду, ніж в більшості мов програмування. В IDL 8, мова ядра була розширена, щоб швидко і легко розробляти програми і додатки.

Вдосконалена мова IDL 8  має багато поліпшень, щоб допомогти вам дослідити ваші складні дані простіше і швидше, ніж раніше. Нові можливості програмування, включають додаткові типи даних, керуючі структури, а також спрощений синтаксис, роблячи створення ваших програм і додатків простішим, вимагаючи при цьому навіть менше рядків коду. Крім того, IDL 8 повністю сумісний з кодом, написаним в попередніх версіях, тому вам не потрібно перестворювати свої програми або візуалізації.

Нові можливості мови включають в себе:

 • Список і хеш-контейнери, які дозволяють управляти змінними, що складаються з різних типів даних
 • Негативні індекси масиву, які дозволяють індексацію з кінця масиву
 • Покращені інструменти для обробки порожніх і розріджених масивів та конкатенації масивів 
 • Оператор FOREACH, який перебирає елементи масиву, списку, хешу або структури
 • Автоматичний збір сміття для спрощення управління пам'яттю
 • Перевантаження операторів на методи об'єкта, яке дозволяє нове визначення операторів IDL і підпрограм, таких як PRINT і HELP

Підтримка типів файлів

IDL has a history of supporting many file types for both input and output. With so many supported file types, you can easily access the wide variety of data available to you and output your work to share with colleagues in the format(s) they are most accustomed to. An example of what you can do with some of the new supported file types in IDL 8 are:

IDL має історію підтримки багатьох типів файлів для введення та виведення. З такою великою кількістю підтримуваних типів файлів, ви можете легко отримати доступ до широкого спектру даних, доступного для вас і виведення вашої роботи, щоб поділитися з колегами у форматі до якого вони звикли. Приклад того, що ви можете зробити з деякими з нових підтримуваних типів файлів в IDL 8 :

 • Запишіть свої файли зображень в .mp4 або .avi відео файли з можливістю підтримки звукового супроводу
 • Читати і записувати GRidded Binary (GRIB) 1 і GRIB 2 файли
 • Завантажити графічні результати IDL до Google Maps ™ шляхом збереження файлів як Keyhole Markup Language (KML) або KMZ файлів (ZIP-файли, що містять KML і файли зображень)
 • Багато іншого

У наведеному вище прикладі, шість рядків коду IDL використовуються для збільшення різкості зображення гриба, відобразити обидва зображень, а також зберегти покращене зображення в каталог.

Сила аналізу IDL

IDL 8 надає вам потужний і надійний механізм аналізу, так що ви можете отримати конкретну статистичну та цифрову інформацію необхідну вам з ваших даних.

Обробка зображень та картографічні проекції з IDL

Якщо вам потрібно перетворити необроблені зображення в інформацію, IDL містить велику бібліотеку процедур обробки і аналізу зображень. IDL надає можливості отримувати корисну інформацію практично з будь-якого типу цифрового зображення за допомогою інструментів для перетворення геометрії зображення, відображення, маскування і статистики, викривлення, аналізуючи регіони, що представляють інтерес, контрастування та фільтрації.

Математика і статистика в IDL

Якщо вам потрібно швидко додати передові математичні та статистичні функціональні можливості програми IDL, то IDL Advanced Math і модуль статистики є додатковим рішення, яке поєднує в собі передову візуалізацію даних та аналітичні можливості з комплексними математичними і статистичними модулями в IMSL ™ C Numerical бібліотеці - це набір попередньо написаних математичних і статистичних алгоритмів, які можуть бути вбудовані в вашу програму.

Спрощене, більш інтуїтивне середовище розробки

Якщо ви створюєте спеціальні візуалізації або інженерні великі, широко розгорнуті додатки, вам потрібне середовище програмування, яке є інтуїтивно зрозумілим, так що ви можете отримувати професійні результати якомога швидше. Нове середовище розробки в IDL 8 просте в навігації і робить передові, сучасні інструменти програмування легко доступними.

The IDL workbench interface is now simplified and streamlined, allowing you to create visualisations on-the-fly or develop feature-rich scientific applications to distribute commercially or to your colleagues. Regardless of your application, IDL 8 provides the feature-rich development tools you need, allowing you to easily access the scientific visualisation and data analysis power you've come to depend on from IDL.

Інтерфейс IDL Workbench тепер спрощений і раціоналізований, що дозволяє створювати візуалізацій на льоту або розробляти багатофункціональні наукові додатки для поширення на комерційній основі або для ваших колег. Незалежно від вашої програми, IDL 8 надає різноманітні засоби розробки, що дозволяє легко отримати доступ до наукової візуалізації і аналізу даних.

Оновлений IDL Workbench надає вам:

 • Полегшений інтерфейс з трьома основними представленнями  редактора, проектного провідника, а також інтегрованої консолі з командним рядком
 • Нові можливості для вставки шаблонів коду в редакторі і відображення поточного робочого каталогу
 • Перероблена панель інструментів з кнопками для управління файлами, редактора і відладки функцій
 • Система допомоги IDL, тепер надійніша і допоможе вам вирішити конкретні завдання. Приклади, текстові посилання, і візуальна навігація все це робить пошук допомоги для ваших проблем швидким і легким

IDL 8 має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який забезпечує легкий доступ до інструментів програмування і кнопок, які ви використовуєте найчастіше.

IDL Модулі

Графічна система IDL забезпечена інтуїтивним синтаксисом мови IDL, що дає вам гнучкість для створення графіків високої якості, необхідних для інтерпретації даних, або обміну результатами промислової якості з колегами. І, оскільки IDL простий у використанні, ви можете швидко і легко створювати потужну графіку.