ENVI SERVICES ENGINE

Оскільки попит на доступ до геопросторової інформації зростає, потреба в нових і більш ефективних способах доставки інформації, для тих хто її потребує найбільше стає все більш важливою.

 

Ось чому Exelis Visual Information Solutions створили ENVI Services Engine, рішення в хмарі для аналізу зображень, що дозволяє вашій організації створювати, публікувати і розгортати передові ENVI зображення і аналітику даних для будь-якої існуючої інфраструктури підприємства.

З ENVI Services Engine, вся ваша організація має онлайн доступ до картографічних даних і інформації, на основі яких вони можуть ефективно приймати стратегічні рішення - незалежно від їхнього місцезнаходження.

Конструкція ENVI Services Engine дозволяє розробнику додатку створювати спеціалізовані додатки в ряді різних мов програмування, які дозволяють ефективно використовувати потужність алгоритмів аналізу зображень ENVI для використання через Інтернет, мобільні телефони і тонкі клієнти. HTTP REST запити, зроблені до ENVI Services Engine з компонента проміжного програмного забезпечення будуть викликати і використовувати його функціонал, а результати будуть відправлятися через проміжне ПЗ назад до запитуючого додатку.

 

Віддалений доступ:

Однією з найбільших переваг розгортання аналітичних зображень в хмарі є можливість запускати складний, ресурсомісткий аналіз для надзвичайно великих масивів даних з тонких або мобільних клієнтів. Переміщаючи аналіз до даних, локалізовані клієнти усуваються на користь легких додатків, які можуть викликати функції аналізу через Інтернет.

Централізація ресурсів:

Хмарні-рішення легше оновлювати, що дозволяє адміністратору виконувати швидші, більш часті оновлення системи, на відміну від оновлення мережі настільних комп'ютерів. Крім того, оскільки програмне забезпечення і дані зберігаються в одному місці, найчастіше один ІТ-ресурс може легко управляти ліцензуванням та потребами зберігання даних.

Користувацьке співробітництво:

Централізоване місце для графічних даних і функціонального аналізу підвищує співпрацю між віддаленими користувачами. У багатьох випадках користувачі з різних частин однієї і тієї ж організації можуть використовувати різні програмні пакети для проведення аналогічних робіт. Це може привести до неузгодженості робочих процесів, помилкових результатів і навіть неприйнятних результатів. Одне розгортання розгалуженого програмного пакета забезпечує послідовні і повторювані процеси у всій організації. Можливість створення призначених для користувача робочих процесів для поширення в кількох середовищах означає, що віддалені користувачі можуть виконувати комплексний аналіз з успішними результатами.