ENVI LiDAR

ENVI LiDAR™ являє собою інтерактивне геопросторове програмне середовище, яке дозволяє створювати потужні, реалістичні 3D візуалізації і легко витягти важливі властивості і продукти з лідарних даних.

 

Ця важлива інформація тепер може бути легко включена в ваші геопросторові проекти, такі як аналіз зони видимості, інвентаризації лісів, аналіз інфраструктурних коридорів і міського планування.

 

З ENVI LiDAR, ви можете швидко підготувати дані, точно вилучати особливості, тонко налаштувати свої результати, а також експортувати свою продукцію для подальшого аналізу.

У минулому, розуміючи точну висоту і розміри штучних і природних об'єктів часто був потрібен польовий аналіз, який коштував організаціям часу і ресурсів. Технологічний процес ENVI LiDAR дає змогу перетворювати дані хмари точок і витягувати необхідну інформацію для ваших геопросторових додатків, не виходячи з офісу. Починаючи з підготовки даних, ENVI LiDAR дозволяє швидко і легко ідентифікувати і витягувати 3D особливості, уточнити результати, а також експортувати 3D-продукти, які можуть бути об'єднані з традиційними 2D зображення для подальшого аналізу або включення в ГІС.

 Інтуїтивно зрозумілий ENVI LIDAR аналіз:

 • Підготовка 3D даних для геопросторового аналізу
 • Виявлення і витяг 3D об'єктів інтересу
 • Уточнення результатів
 • Експорт реалістичних продуктів і шарів

Професіонали в різних галузях промисловості використовують лідарні дані для підвищення розуміння геопросторової інформації, яку вони використовують для прийняття важливих рішень. Чи є то застосування лідарних даних для цивільного планування, раціонального використання природних ресурсів, геологічної розвідки або оборони і безпеки, ENVI LiDAR дозволяє користувачам використовувати лідарні дані для створення реалістичних 3D візуалізацій, витягувати 3D властивості, а також експортувати продукцію і шари.

Технологічний процес ENVI LiDAR дозволяє перетворювати дані хмари точок і витягувати необхідну інформацію для ваших геопросторових додатків. Відкрийте для себе інтуїтивні етапи процесу аналізу ENVI LiDAR.

Перетворення 3D даних за допомогою ENVI LIDAR

У минулому, розуміючи точну висоту і розміри штучних і природних об'єктів часто був потрібен польовий аналіз, який коштував організаціям часу і ресурсів. Технологічний процес ENVI LiDAR дає змогу перетворювати дані хмари точок і витягувати необхідну інформацію для ваших геопросторових додатків, не виходячи з офісу. Починаючи з підготовки даних, ENVI LiDAR дозволяє швидко і легко ідентифікувати і витягувати 3D особливості, уточнити результати, а також експортувати 3D-продукти, які можуть бути об'єднані з традиційними 2D зображення для подальшого аналізу або включення в ГІС.

ENVI LiDAR використовує технологію багатопоточності, яка дозволяє швидко ідентифікувати 3D властивості, що представляють інтерес з допомогою повної обчислювальної потужності вашого комп'ютера.

Традиційні методи виявлення об'єктів, що представляють інтерес, таких як будівель, дерев, ліній електропередач і силових станцій були складні і вимагали багато часу, через витрати часу на відправлення співробітників у віддалені місця, щоб зібрати висотну інформацію та інформацію про розташування. ENVI LiDAR дозволяє знайти ваші обєкти, використовуючи лідарні дані або через автоматизований інструмент ідентифікації або шляхом ручного редагування і визначення об'єктів. Ідентифікація об'єктів може бути виконана на всій хмарі точок сцени, визначеної користувачем підмножини сцени або кількох LAS файлах одночасно, забезпечуючи точну інформацію в певний часу. ENVI LiDAR використовує детальну інформацію про рельєф в лідарних даних для покращення вашого геопросторового аналізу.

Об'єкти та продукти, що найчастіше визначаються

 • Визначення контурів будинків
 • Створення інвентаризації лісів
 • Виконання аналізу зони видимості
 • Повний аналіз інфраструктурних коридорів
 • Визначення ліній електропередач і місця розташування станцій

Продукти, які ви створюєте за допомогою ENVI LiDAR з можливостями ідентифікації особливостей є корисними в різних галузях промисловості, від комунальних послуг для визначення перешкоджання рослинності лініям електропередач, до оборони і безпеки, для аналізу зони видимості або навіть раціонального використання природних ресурсів для створення інвентаризацій лісів. Незалежно від вашої програми, ENVI LiDAR має функціональність, необхідну для прийняття обґрунтованих рішень.

3D результати вилучення ознак часто необхідно уточнити, щоб гарантувати, що індивідуальні особливості точно визначені, або для виправлення атрибутів для забезпечення реалістичної візуалізації. Для більш точних результатів в ENVI LiDAR, можна переміщатися через реалістичну сцену шукаючи конкретні точки даних або окремі об'єкти, які потребують редагування. Редагувати об'єкти в ENVI LiDAR легко - просто натисніть  на конкретну точку і змініть її ідентифікацію. Уточніть ЦМР згладжуванням, фіксуючи помилкові визначення, або уточніть результати, щоб включити окремі властивості, такі як: форми структур, кількість дерев, розташування силових опор та ліній електропередач.

У будь-який момент під час вашого аналізу, ENVI LiDAR дозволяє літати через 3D-сцени в реальних умовах. Переглядайте ваші дані з будь-якого кута або навіть вносьте зміни в індивідуальні області.

Експортуйте Реалістичні продукти і шари

Після того, як об'єкти визначені у вашій сцені даних, експортувати ці об'єкти як продукти або шари корисно для виконання додаткового геопросторового аналізу, обміну з колегами для проведення досліджень з перевірки, або включення в ГІС для картографічних додатків. ENVI LiDAR може експортувати продукцію і шари в топографічному форматі, в якості стандартного растра, файл з розширенням CSV або в GeoTIFF, LAS, і формати SHP зображень.

Легко експортуйте свої результати для:

 • Додавання додаткового контенту для ваших картографічних ГІС додатків
 • Включення 3D об'єктів, як растрових або векторних шарів у вашому геопросторовому аналізі знімків
 • Використання критичної, своєчасної інформації висот в аналізі зон видимості

Експорт продуктів і шарів в ENVI

Гнучкість ENVI LiDAR дозволяє використовувати експортовані результати в різних геопросторових інструментах, таких як програмне забезпечення ENVI для аналізу зображень або платформи ArcGIS®. Програмне забезпечення ENVI використовує науково підтверджені алгоритми для класифікації гіперспектральних і мультиспектральних зображень, виділення ознак, виявлення змін, а також безліч інших методів аналізу зображень. Для проведення додаткового аналізу експортованих вами 3D продуктів, ENVI LiDAR забезпечує просте у використанні пряме посилання на ENVI, яке автоматично відкриває ENVI та експортований файл. Коли продукти ENVI LiDAR використовуються в поєднанні з програмним забезпеченням ENVI, ви можете додати більше геопросторової інформації до аналізу, ніж будь-коли раніше.