ENVI для ArcGIS® сервера

Попит на своєчасну і точну інформацію з геопросторових зображень зростає в різних галузях від оборони і безпеки до міського планування та розвитку.

 

ENVI є програмним рішенням , що використовується фахівцями в різних галузях промисловості, щоб швидко, легко і точно отримувати інформацію з зображень і надавати актуальну та детальну інформацію про області інтересу для оновлення геоданих.

Оскільки організації все більше покладаються на геопросторові зображення, перехід на серверні платформи, такі як ESRI ArcGIS Server для управління зображеннями і їх розповсюдження, підвищує ефективність і співпрацю в рамках робочого процесу, створюючи середовище, яке не тільки дозволяє легше керувати процесом, а й отримати доступ для кінцевих користувачів. Тепер ви можете легко доставити передові інструменти аналізу зображень ENVI до серверного середовища ArcGIS з використанням ENVI для ArcGIS сервера, революційно новий продукт, який надає інструменти для потреб компанії користувачам для ефективного додавання важливої інформації про географічні області для ваших ГІС.

ENVI для ArcGIS сервера дозволяє автору, публікувати і поширювати інструменти аналізу зображень і моделей для всієї вашої організації. За допомогою інструментів аналізу ENVI зображень, доступних в знайомому середовищі ArcGIS сервера, кінцеві користувачі тепер можуть в повній мірі скористатися багатими географічними даними, що містяться у зображеннях.

Author

настільні інструменти та моделі, щоб забезпечити налаштовувану функціональність аналізу зображень для вашої організації

Publish

моделі і програми в масштабах підприємства, щоб підвищити загальну продуктивність і повернути отримані дані в централізоване, загальнодоступне місце

Use

програми аналізу зображень та моделей опубліковані через платформу ArcGIS Server на ПК, мобільному або веб-клієнті

Використовуйте можливості аналізу зображень ENVI в середовищі Esri ArcGIS сервері, який дозволяє використовувати клас ресурсів сервера для аналізу великих сцен зображення і в повній мірі використовувати інформацію зі зображення. І, оскільки ENVI для ArcGIS® сервера сумісний з ArcGIS Web Mapping, ви можете легко створювати, управляти і поширювати додатки для аналізу зображень та моделей в ENVI  для корпоративних, настільних і мобільних клієнтів або веб-додатків.

Авторські інструменти аналізу зображень та моделей

З настільною ліцензією ENVI, інструменти аналізу зображень ENVI легко доступні в знайомому середовищі ArcGIS і можуть бути використані потужним ГІС-додатками. Інструменти аналізу зображень ENVI зробити це простіше, ніж будь-коли, щоб включати в себе дані та інформацію, отримані зі знімків в геопросторових додатках, які ви створюєте з ArcGIS, таких як карти, глобуси, моделі геообробки, та багато іншого.

 • Додайте можливості аналізу зображень до існуючих інструментів і моделей
 • Об'єднання декількох інструментів, які включають в себе функції аналізу зображень, щоб створити нову модель
 • Створення нових інструментів для аналізу зображень

Публікація інструментів аналізу зображень та моделей

Після того, як моделі і додатки побудовані, ви можете опублікувати їх користувачам корпоративного ArcGIS Server. Для цього, визначте інструменти геообробки або моделі, які використовують функціональні можливості ENVI , якими ви хочете поділитися і відправте їх до ArcGIS Server. Тепер, інструменти і моделі, які ви створюєте будуть легко доступні та налаштовані до потреб вашої організації. Публікація додатків і моделей з можливостями аналізу зображень ENVI допомагає збільшити ефективність організації, поліпшити процес прийняття рішень, і максимізувати віддачу від інвестицій.

 • Автоматизація складних завдань аналізу зображень
 • Включення інформації зі знімків для ГІС моделей і сервісів
 • Створення алгоритмів аналізу зображень і робочих процесів для великої бази користувачів
 • Важелі класу ресурсів сервера для аналізу великих зображень і даних
 • Використовуйте моделі і додатки опубліковані в ArcGIS

За допомогою авторизації додатків аналізу зображень ENVI з ПК і їх публікації через ENVI для ArcGIS® сервера, вся ваша організація може отримати доступ до ENVI інструментів аналізу зображення, незалежно від того чи працюють вони в мобільних пристроях, ПК чи веб-середовищах. І тому що додатки та моделі можуть автоматизувати складні завдання обробки зображень, такі як RPC орторектифікацію, виявлення змін і класифікації земель, користувачі всіх рівнів і здібностей можуть скористатися перевагами географічної інформації, яку вони надають.

 • Додатки для моніторингу лісових пожеж  можуть надати інформацію про пожежі в режимі реального часу для пожежних
 • Містобудівники можуть використовувати додатки, які визначають розростання міст, заплав та багато іншого
 • Лісники можуть визначити ступінь пошкодження лісів комахами або стихійних лих
 • Та багато іншого

Зверніться до представника ENVI.

Варіантіи ліцензування ENVI для ArcGIS® є гнучкими. Якщо вам потрібно кілька місць для малої робочої групи чи корпоративну ліцензію для всієї вашої організації, ENVI для ArcGIS® має рішення для вас.