ArcGIS Онлайн

Підписка ArcGIS Online для організацій

Підписка ArcGIS Online for Organizations дає доступ до вже розгорнутого і готовому до використання приватному захищеному примірнику ГІС інфраструктури в хмарі. Установка додаткового апаратного і програмного забезпечення не вимагається.
ArcGIS Online for Organizations підвищує ефективність спільної роботи між різними відділами та робочими групами при скороченні витрати на підтримку власної ГІС, так як для роботи з ArcGIS Online не потрібно установки ніякого додаткового ПЗ або обладнання.

Ключові функції:

Легкість у використанні

Створення карт, каталогізація та аналіз просторових даних за допомогою зручного інтуїтивного зрозумілого інтерфейсу. Створення і публікація інтерактивних карт і додатків може виконуватися на будь-якому пристрої при наявності браузера і доступу до інтернету. Будь-який користувач отримує доступ до простих інструментів, що дозволяє перетворити різну інформацію в інформативну і наочну веб-карту.

Мобільність 

Безкоштовні мобільні додатки для смартфонів і планшетів дозволяють отримати доступ до карт та іншої географічної інформації буквально з будь-якої точки земної кулі. Крім того, з їх допомогою ви можете збирати польову інформацію, відправляти звіти і виконувати ГІС-аналіз.

Картографічний аналіз

Скористайтеся інструментами просторового аналізу, які допоможуть вам вивчити, виявити взаємозв'язки, виміряти характеристики і просто краще зрозуміти відносини між об'єктами і явищами. Ви можете знайти гарячі точки або визначити закономірності в розміщенні об'єктів на карті, таким чином, виявивши статистично значущі кластери. Будуйте області обслуговування з урахуванням дорожньої мережі, підсумуйте дані в межах, об'єднуйте елементи за певною ознакою за допомогою різних інструментів.

Готові дані

У ArcGIS Online вже міститься величезна кількість просторових даних, які ви можете використовувати у своїй роботі, які були підготовлені Esri та іншими користувачами і організаціями з усього світу. Ви можете використовувати їх в якості підкладки або шарів змісту і для своїх карт, збагачення своїх даних та ін.
Посилання на галерею сервісів.

ArcGIS Marketplace

Єдиний майданчик, на якому можна знайти програми та дані, які надають Esri, а також їх авторизованих партнерів і дистриб'юторів. Отримайте доступ до елементів, які підвищать ефективність роботи вашої організації, оскільки доступ до них матимуть всі учасники вашої підписки.

Готові програми

За допомогою додатків, які йдуть в комплекті з ArcGIS Online, ви можете істотно підвищити зручність і продуктивність роботи з просторовими даними. Ви можете проводити моніторинг подій в реальному часі за допомогою Operations Dashboard, проводити збір польових даних за допомогою Collector for ArcGIS, а також створювати інтерактивні карти на основі таблиць безпосередньо в MS Excel за допомогою Esri Maps for Office.

Інтеграція з BI-системами

За допомогою лінійки спеціалізованих додатків для просторового бізнес-аналізу (Esri Location Analytics) ви можете додати всі переваги картографічного підходу в свої BI, CRM, EAM і ERP-системи. Для цього не потрібно встановлювати додаткові програми або використовувати розробку. Всі операції по картографування, візуалізації та аналізу даних виконуються в звичних бізнес-додатках, відповідно, є загальнодоступним інструментом роботи з даними. ArcGIS може бути інтегрований з IBM Cognos, Microsoft's Dynamics CRM і SharePoint, а також MicroStrategy.

Спільна робота над проектами

ArcGIS Online надає легку в освоєнні робочу область для співпраці між користувачами всередині організації. Ви можете налаштовувати групи для обмеження доступу до даних і зручності спільної роботи над окремими проектами.

Інтеграція різних джерел інформації

Перетворіть ваші дані в інформаційні інтерактивні карти. Ви можете додати на них не тільки свої дані, а й дані сторонніх організацій, до яких у вас є доступ. Ви також можете налаштувати умовні позначення і спливаючі вікна, що містять графіки, фото- і відео матеріали, гіперпосилання, щоб зробити карту ще більш інформативною і зручною в роботі.

Дані в хмарі

Створіть веб-сервіси на основі ваших даних, щоб вони були доступні для роботи всім співробітникам організації. Публікація даних в захищеному хмарі Esri в вигляді кешованих або динамічних сервісів відповідає всім сучасним стандартам захисту інформації зі збереженням всіх авторських прав. Ви можете відкрити доступ до даних як тільки користувачам, які входять в організацію, так і зробити їх загальнодоступними.

Безпека і авторські права

Тонкі налаштування доступу до даних, а також кілька рівнів захисту оберігають вашу інформацію від несанкціонованого доступу до них. Ведеться постійний моніторинг і оновлення всіх додатків і процесів системи, щоб відповідати постійно мінливих стандартам в галузі безпеки.

Платформа для веб-додатків

За допомогою різних ArcGIS API і SDK розробники можуть створювати мобільні і веб додатки, які відповідають цілям і задачам робочого процесу конкретного замовника.
ArcGIS Online for Organizations поставляється в якості щорічної підписки. Ви можете оцінити всі переваги роботи з продуктом, підписавшись на 30-денну безкоштовну демо-версію.

 

Підписка ArcGIS Online for Organizations

Особистий аккаунт

Доступ, спільне використання та управління просторовими ресурсами:

  • Пошук карт, даних і додатків

  • Доступ до базових карт, сервісів зображень і Bing Maps

  • Доступ до веб-картками за допомогою браузера, мобільних пристроїв або настільного додатки ArcGIS for Desktop

  • Вбудовування карт в веб-сторінки, блоги, додатки

  • Створення груп для спільної роботи з ресурсами

  • Гнучка настройка доступу до ресурсів (особистий, всередині груп або загальнодоступний)

Додавання власних даних на веб-карту

Додавання Сервісу геометрії в карти і додатки

Зберігання карти, даних і додатків в хмарі Esri

Ліміт 2 GB

Створення карт по табличних даних в Microsoft Excel

 

Додавання Сервісу геокодування World Geocoding в карти і додатки

 

Доступ до ArcGIS Portal і Web Mapping API

 

Публікація картографічних веб-сервісів в хмарі Esri

 

Управління ролям користувачів, доступом і настройками безпеки

 

Відстеження параметрів використання хмари Esri

 

Налаштування домашньої сторінки організації на ArcGIS Online

 

Додавання ресурсів організації на домашню сторінку ArcGIS Online

 

Створення призначеного для користувача URL для домашньої сторінки організації

 

Технічна підтримка