ArcGIS для робочих станцій

ArcGIS for Desktop - це група настільних продуктів сімейства ArcGIS, що надає весь необхідний інструментарій для повноцінної роботи з ґеографічною інформацією: створення і редагування даних, оформлення і публікації карт, побудови запитів і аналізу інформації. Рішення ArcGIS for Desktop представляють набір програм з єдиним інтерфейсом і загальними принципами роботи, але відрізняються за доступною функціональності.

Існують три рівні функціональності:

 • ArcGIS for Desktop Basic (ArcView),
 • ArcGIS for Desktop Standard (ArcEditor)
 • ArcGIS for Desktop Advanced (ArcInfo).


Існують три рівні функціональності ArcGIS for Desktop: Basic, Standard і Advanced (старі назви - ArcView, ArcEditor і ArcInfo, відповідно).

 

Basic

Standard

Advanced

Створення карт і вивчення ґеографічної інформації

Візуалізація і просторовий аналіз даних

Створення інтерактивних карт на базі різних джерел: файлові дані, бази ґеоданих, Інтернет ресурси, GPS

Інтерактивне настроювання символів і підписів для створення красивих карт

Використання даних САПР і супутникових зображень

Конвертація даних САПР, dBASE, різних растрових форматів

Створення звітів і діаграм

Створення та редагування простих об'єктів
Автоматизація оцифровки відсканованих карт
Багатокористувацьке редагування і розширене управління даними

Розширені можливості редагування даних

 

Одночасне редагування одних і тих же даних кількома користувачами

 

Управління багатокористувацької корпоративною базою ґеоданих

 

Зберігання історії зміни даних, закріплене редагування

 

Інструменти контролю якості даних

 

Комплексний аналіз даних, розширені можливості управління базою ґеоданих

Розширені можливості ГІС-аналізу даних і моделювання

   

Створення якісних карт і атласів, готових до друку, за допомогою набору професійних картографічних інструментів для оформлення карт

   

Розширені можливості обробки даних

   

Конвертація даних для формату покриття

   


http://www.esri-cis.ru/upload/docs/arcgis_desktop/WP_ArcGIS_Desktop_func_matrix.pdf

Основні функції

Просторовий аналіз

ArcGIS for Desktop включає сотні інструментів для проведення просторового аналізу. З їх допомогою ви можете перетворити ваші дані в джерело для отримання нової інформації, оптимізувати вирішення безлічі ГІС-задач, таких як:

 • Розрахунок щільності і відстані
 • Виконання статистичного аналізу
 • Аналіз накладення (оверлей) і близькості

 

Управління даними

Завдяки підтримці більш ніж 70 форматів, ви легко можете об'єднати в своєму проекті різнорідні дані для відображення і подальшого аналізу. Інструменти для створення, організації та управління просторової, табличній, описової інформацією надають вам цілий спектр можливостей:

 • Пошук ґеографічної інформації
 • Створення, перегляд і управління метаданими
 • Оптимізація схем баз ґеоданих

Картографування та візуалізація

Створення якісної картографічної продукції без необхідності використання спеціалізованих програм для графічного дизайну. У ArcGIS for Desktop вам доступні:

 • Велика бібліотека умовних позначень
 • Готові шаблони карт, легко настроюються під ваші завдання
 • Колекція додаткових елементів для оформлення карт

Розширене редагування

ArcGIS for Desktop забезпечує просте і швидке створення і редагування даних. Велика кількість додаткових інструментів і налаштувань допоможуть у вирішенні спеціалізованих завдань, наприклад, при одночасній зміні декількох об'єктів, точних ґеометричних побудовах, виявленні та вирішенні конфліктів між об'єктами. Підтримка розрахованого на багато користувачів редагування дозволяє налаштувати робочий процес всередині організації, забезпечити доступ до одних і тих же даних відразу для декількох відділів.

ґеокодування

Використовуйте ґеокодування для вирішення широкого кола завдань - від простого аналізу даних і обробки клієнтської бази до оптимізації розміщення об'єктів нерухомості та планування шляхів розвитку бізнесу. Після ґеокодування вашої адресної бази ви можете відобразити всі місця розташування на карті, виявити існуючі взаємозв'язку і логіку просторового розподілу. Іноді для цього може бути достатньо простого погляду на карту, або ви можете використовувати аналітичні інструменти ArcGIS for Desktop.

Картографічні проекції

Завдяки підтримці великого числа ґеографічних систем координат і проекцій в ArcGIS for Desktop, ви можете об'єднати в вашому проекті дані з різнорідних джерел. Вбудовані алгоритми перерахунку гарантують точність при відображенні і редагуванні вихідних даних, проведення обчислень і аналізу, побудові карт.

Зображення

ArcGIS for Desktop надає різні варіанти роботи з зображеннями (растровими даними). Вони можуть виступати в якості фону (підкладки) для тематичних векторних шарів, використовуватися в просторовому аналізі, підтримується додаткова настройка відображення наборів растрових даних, створення мозаїк.

Обмін даними

Всі переваги хмарної платформи ArcGIS Online тепер доступні і користувачам ArcGIS for Desktop. Починаючи з версії 10.0, ви можете скористатися всіма можливостями ArcGIS Online, не залишаючи ArcMap: підключити базові карти, знайти дані, опублікувати свою карту для всіх бажаючих або для вказаної вами групи користувачів.

Кастомізація

Інтерфейс легко налаштовується відповідно до ваших завданнями й перевагами: ви можете додати, або видалити кнопки, пункти меню, змінити розміщення вікон і панелей інструментів. Додати додаткову функціональність можна за допомогою розробки надбудов. Крім того, ви можете створити власні настільні ГІС-додатки за допомогою ArcGIS Engine, що входить до складу підписки EDN.