30 червня 2016 Опубліковано в Світові новини

Airbus Defense and Space партнерська програма з AMREL для легкого доступу до геопросторових даних GEOINT

Airbus Defense and Space та American Reliance, Inc. (AMREL) спільно інтегрують GATOR (Geospatial Appliance Targeted for Operational Response) міцний геопросторовий ноутбук, який називається GATOR. У найважчих і складних районах світу, цей інкапсульований геопросторовий сервер надає доступ до картографічних даних, навіть якщо інтернет не доступний.

gatorrk

Навіть у віддалених районах з поганим зв'язком або недоступними мережами, оператори тепер мають доступ до геопросторових даних. Це надійне  інтегроване апаратне/просторове програмне рішення збирає та наповнює зображеннями і ГІС (географічна інформаційна система) даними такі програмні середовища як Google Earth, FalconView, ArcGIS for Desktop і GAME Fugitive. Дані можна переглядати за допомогою інтернет-браузера. Просторовий сервер GATOR  є корисним інструментом для першопроходців, бійців екстреного реагування, розвідувальних екіпажів, дослідників, польових працівників, нафтових і гірничодобувних екіпажів, ремонтних бригад та ін.

The GATOR Rugged Geospatial Laptop is built on AMREL’s durable mobile computer platform. AMREL leverages their patented Flexbay technology, providing seamless connectivity between the GATOR module and the rugged laptop. The battle-grade laptop incorporates 30 years of AMREL rugged expertise, and is designed for quick customization and integration.

Ноутбук GATOR побудований на міцній мобільної комп'ютерній платформі AMREL. AMREL використовує свою запатентовану технологію FlexBay, забезпечуючи безперервний зв'язок між Gator модулем і ноутбуком. Ноутбук бойового класу включає в себе 30-річний досвід AMREL і призначений для швидкого налаштування і інтеграції.