30 серпня 2016 Опубліковано в Світові новини

WorldView-4: Новий супутник і багато іншого

В наступному місяці компанія DigitalGlobe запустить новий супутник WorldView-4 в космос, з технічної точки зору, WorldView-4 робить багато речей для нас. Він більш ніж вдвічі збільшить ємність нашої 30см колекції, яка, без сумніву, є найкращою в галузі. Він прийме частину навантаження WorldView-3, так як ми тепер маємо дві дуже схожі версії кращого в галузі супутника для виконання завдань. Коротше кажучи, це допомагає нам робити все, що ми робимо навіть краще, ніж ми це робимо сьогодні.

Також існує наземна система, яка дозволяє нам командувати, керувати і завантажувати інформацію з всіх супутників нашої групи. Цим займаються глобальні команди людей, які програмують команди і маневрують супутниками, також існує програмне забезпечення і платформи, які дозволяють поширювати і інтерпретувати дані.

WorldView-4

Але найголовніший результат від запуску - наша підвищена здатність допомогти у вирішенні глобальних проблем кожного дня. DigitalGlobe посилає супутники в космос, щоб ми могли зробити спостереження всієї планети. Ми бачимо кожен континент, кожну країну, кожен кордон, кожну берегову лінію і всі океани. А наші кінцеві користувачі отримують ці дані і використовувати їх для вирішення дуже реальних, дуже людських проблем кожного дня. Ось лише деякі з них:

  • Допомагати людям побачити весь світ за рахунок поліпшення користувацького досвіду в найбільших в світі картографічних платформах, картування населених пунктів і дорожніх мереж в OpenStreetMap, а також поліпшення навігації та обміну маршрутами проїзду.
  • Поліпшення зв'язку, що полягає в створенні 5G мереж  для підтримки інтелектуальних міст і підключених автомобілів.
  • Документування екологічних проблем, тких як моніторинг інвазивних видів, відстеження та документування незаконного промислу і браконьєрства, а також виявлення вирубок лісів та їх моніторингу.
  • Візуалізація економічні аспектів, таких як підрахунок і вимірювання змін в глобальних економічних показниках і виявлення випадків незаконного підключення до трубопроводів та інших мереж.
  • Підтримка глобальної безпеки, зберігаючи нашу націю (та інші народи) в безпеці, та робота з NGO в соціально політичних питаннях, таких як рабство і торгівля людьми, які впливають на тисячі життів.

Додавання WorldView-4 в нашу групу супутників та покращення, які ми робимо для наших систем, платформ, програмного забезпечення і команд дозволять нашим кінцевим користувачам вирішувати ще більше проблем з більшою точністю і впевненістю.

Якщо ви хочете слідкувати за запуском, перейдіть на цей мікросайт.

Затока Хіллсборо, знята WorldView-3 26 березня 2016