15 червня 2016

Airbus Defense and Space був відзначений програмою Hexagon for Shaping Smart Change

Airbus Defense and Space був обраний в якості призера програми Hexagon Shaping Smart Change Recognition 2016 року  за свої інноваційні рішення і використання технологій Hexagon. Airbus Defense and Space була нагороджена в ході церемонії, що відбулася  13-16 червня в Anaheim Convention Center в Анахаймі, Каліфорнія під час конференції HxGN LIVE.

Програма Shaping Smart Change Recognition відзначила клієнтів та партнерів Hexagon за їх бачення у використанні технології Hexagon, що зробило значний внесок в їх бізнесі, промисловості і спільноти в усього світу.

Конференц-центр Anaheim

В рамках свого партнерства, Airbus Defense and Space та Hexagon Geospatial надають користувачам і розробникам Smart M.Apps , економічно ефективний доступ до дуже-високо- і високого розрізнення оптичних зображень з супутників Pléiades і  SPOT. Крім того, вони надають кінцевим користувачам потужну технологією та зображення, щоб перетворити ці дані з кількох сегментів ринку в корисну інформацію.

«Для нас велика честь отримати таке визнання від Hexagon," сказав Грег Бакман, глава Airbus Defense and Space в галузі космічної розвідки в Північній Америці. "Ми маємо намір продовжувати рости і зміцнювати наше партнерство, що дозволяє більшій кількості людей використовувати цінну інформацію, надану від поєднання точних зображень і передових аналітичних можливостей."

The partners will continue to foster innovation and expand access to more data through Hexagon Geospatials Smart M.Apps platform. In addition to the current data offerings, the plan is to also provide powerful synthetic aperture radar data from the TerraSAR-X satellite and a range of digital elevation models from the Airbus Defense and Space’s portfolio.

Партнери будуть продовжувати сприяти розвитку інновацій та розширювати доступ до більшої кількості даних через Hexagon Geospatials Smart M.Apps платформу. На додаток до поточних пропозицій даних, також в планах забезпечення  радарними даними з синтезованою апертурою супутника TerraSAR-X і ряд цифрових моделей рельєфу від Airbus Defense and Space.