01 січня 2018 Опубліковано в Світові новини

З Новим Роком!

Рік прийде і піде, але в цьому році ми особливо бажаємо Вам здоров'я і щасливого початку року, за яким послідує Великий Успіх на весь рік, З Новим роком!!

Докладніше
07 січня 2018 Опубліковано в Світові новини

Вітаємо усіх Християн Східного обряду зі святом Божого Народження!

Христос Народився! Славімо Його!

Докладніше
25 грудня 2017 Опубліковано в Світові новини

Веселого Різдва!

Вітаємо усіх Християн Західного обряду зі святом Божого Народження!

Христос Народився! Славімо Його!

Докладніше

Індія встановила світовий рекорд за кількістю супутників, запущених одночасно. На орбіту були успішно виведені відразу 104 супутника. Ракета-носій PSLV-C37 (Polar Satellite Launch Vehicle-C37) стартувала з космодрому імені Сатіша Дхавана, розташованого на острові Шріхарікота в штаті Андхра-Прадеш. Через 17 хвилин після запуску супутники почали відділятися від ракети один за одним.

Першим був запущений індійський картографічний супутник Cartosat-2 вагою 714 кілограмів. Він призначений для спостереження за поверхнею Землі і здатний робити знімки з космосу надвисокою роздільною здатністю. Далі були ще два індійських наносупутника (тобто супутника невеликого розміру - масою від одного до 10 кілограмів). Решта наносупутників належали шести різним іноземним державам. Більшість з них (96) - належать США, ще по одному супутнику - Ізраїлю, ОАЕ, Нідерландам, Швейцарії та Казахстану. Загальна вага 103-х наносупутників становила 664 кілограми.

Попередній рекорд за кількістю супутників, запущених за допомогою однієї ракети належав Росії. У червні 2014 року Роскосмос запустив відразу 37 супутників, що належать 17 країнам. Запуск був здійснений за допомогою Української ракети «Дніпро» з космодрому Ясний в Оренбурзькій області.

Прем'єр-міністр країни, Нарендра Моді, привітав індійських вчених з їх досягненням. Індія зараз поступово входить в ряди ключових гравців в галузі космічних досліджень.

У 2013 році Індія успішно запустила свою першу ракету на орбіту Марса. Причому цей проект обійшовся країні всього в 73 мільйона доларів - це дешевше, ніж бюджет голлівудського фільму на космічну тему «Гравітація» (з Джорджем Клуні та Сандрою Баллок в головних ролях), який становив 100 мільйонів доларів. Для порівняння аналогічна марсіанська місія НАСА обійшлася США в 455 мільйонів доларів.

Зараз індійські фахівці розглядають можливості надсилання космічних апаратів до Венери та Юпітера.

 

Джерело інформації SPACE.com

Докладніше
01 січня 2017 Опубліковано в Світові новини

З Новим Роком!

Рік прийде і піде, але в цьому році ми особливо бажаємо Вам здоров'я і щасливого початку року, за яким послідує Великий Успіх на весь рік, З Новим роком!!

Докладніше
24 грудня 2016 Опубліковано в Світові новини

Веселого Різдва!

Вітаємо усіх Християн Західного обряду зі святом Божого Народження!

Христос Народився! Славімо Його!

Докладніше
06 січня 2017 Опубліковано в Світові новини

Вітаємо усіх Християн Східного обряду зі святом Божого Народження!

Христос Народився! Славімо Його!

Докладніше

16 вересня 2016 року о 04:43 за київським часом з космодрому Куру у Французькій Гвіані відбувся успішний пуск європейської ракети-носія легкого класу «Вега» з першим перуанським супутником ДЗЗ PerúSAT-1 та космічними апаратами SkySat-4, 5, 6, 7 для американського оператора Terra Bella, що належить Google.
Ракета-носій «Вега» розроблена Європейським космічним агентством (ESA) спільно з Італійським космічним агентством (ASI).

Маршовий двигун РД-843 для 4-го ступеня ракети-носія розроблений Державним підприємством «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля та виготовлений Державним підприємством «Виробниче об’єднання «Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова».
Зазначений пуск був сьомим в рамках програми «Вега» та першим у 2016 році.

Докладніше

В наступному місяці компанія DigitalGlobe запустить новий супутник WorldView-4 в космос, з технічної точки зору, WorldView-4 робить багато речей для нас. Він більш ніж вдвічі збільшить ємність нашої 30см колекції, яка, без сумніву, є найкращою в галузі. Він прийме частину навантаження WorldView-3, так як ми тепер маємо дві дуже схожі версії кращого в галузі супутника для виконання завдань. Коротше кажучи, це допомагає нам робити все, що ми робимо навіть краще, ніж ми це робимо сьогодні.

Докладніше

В середу Китай запустив новий радарний супутник високого дозволу з синтезованою апертурою (САР) з Тайюанського космодрому, що розташований в північній провінції Шаньсі.

Докладніше

Зі своїм новим супутником DigitalGlobe зможе прив'язати зображення зняте на висоті 400 миль, на швидкості 17000 миль в годину.

Докладніше
02 липня 2016 Опубліковано в Наші новини

Оновлення сайту

Ми нарешті оновили свій сайт.

З сьогоднішнього дня ми вводимо двомовність - сайт публікується українською та англійською мовами. Тепер реєстрація користувачів не потрібна для використання всіх функцій сайту.

Докладніше

Airbus Defense and Space і 3v Geomatics Inc. (3v Geomatics) підписали багаторічну угоду, яка забезпечить 3V Geomatics радіолокаційними знімками, отриманими супутниками з синтетичною апертурою (SAR) TerraSAR-X і TanDEM-X. Обидва датчика забезпечують доступ до зображення з просторовим розрізненням від 25 см до 40 м, неперевершена геометрична точність в поєднанні з унікальною здатністю отримувати дані в будь-якій точці світу, незалежно від погодних умов.

Докладніше

Airbus Defense and Space та American Reliance, Inc. (AMREL) спільно інтегрують GATOR (Geospatial Appliance Targeted for Operational Response) міцний геопросторовий ноутбук, який називається GATOR. У найважчих і складних районах світу, цей інкапсульований геопросторовий сервер надає доступ до картографічних даних, навіть якщо інтернет не доступний.

Дослідники в Греції показують, що за допомогою супутникових знімків можна поліпшити якість вина і допомогти керувати процесом збору урожаю винограду. Зазвичай виноград перевіряється протягом всього періоду вегетації людьми, що йдуть по полях з використанням ручних спектрометрів. Зібрані дані використовуються для визначення того, коли поживні речовини, пестициди і додаткова кількість води мають бути додані для оптимізації росту винограду. Але збір інформації таким чином це дорогий повільний процес, а також складно відразу проаналізувати все поле.

Докладніше

WESTMINSTER, Colo.--(BUSINESS WIRE)--DigitalGlobe, Inc. (NYSE: DGI), світовий лідер в області отримання зображення Землі та інформації про нашу мінливу планету, оголосив про підписання угоди, що зробити більш сучасні супутникові знімки всього світу доступними для користувачів продуктів сімейства ArcGIS від ESRI.

теги

Airbus Defense and Space був обраний в якості призера програми Hexagon Shaping Smart Change Recognition 2016 року  за свої інноваційні рішення і використання технологій Hexagon. Airbus Defense and Space була нагороджена в ході церемонії, що відбулася  13-16 червня в Anaheim Convention Center в Анахаймі, Каліфорнія під час конференції HxGN LIVE.

DigitalGlobe, Inc. (NYSE: DGI), світовий лідер в області цифрової зйомки Землі та інформації про нашу мінливу планету, оголосив про перехід свого супутника WorldView-1, який завершив запланований 18-місячний перехід від ранкової до післяобідньої орбіті, покращуючи здатність виявляти, бачити і розуміти зміни, які відбуваються на нашій планеті протягом одного дня.

Докладніше